منابع آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات سال ۹۶

 

لطفاً به این نکات توجه فرمایید:

۱- جهت پرداخت مبلغ این محصول شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید پرداخت از طریق همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است

۲-برای هر کتاب هزینه پست پیشتازبه مبلغ ۱۰ هزارتومان جهت تحویل ۳ روزه به قیمت پشت جلدکتاب اضافه گردیده است در صورت تمایل به خرید چند کتاب پیشنهاد میشود از بسته ها خرید کنید که فقط ۱۰ هزارتومان برای تمام بسته هزینه پستی پرداخت میکنید.

۳- دریافت کتابها تنها در ۳ روز کاری صورت میپذیرد

 

جهت دریافت کتاب تشریح کامل سوالات آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات تنها در ۳ روز کاری اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”20359″]

با دکمه بالا بخرید و رسید خرید دریافت کنید

این کتاب شامل آزمون نظام مهندسی عمران شهریورماه ۹۵ سوالات آزمونهای نظام مهندسی عمران ,نکات جامع کاربردی و اجرایی مرتبط با هر سوال
پاسخنامه کاملا تشریحی تا آخرین آزمون وبر اساس آخرین ویرایش و سرفصل های شورای تدوین مقررات ملی ساختمان‌ به انضمام خلاصه دروس مورد نیاز آزمون ها میباشد . مطالعه این کتاب به همراه کلیدواژه های عمران محاسبات موفقیت شما را درآزمون نظام مهندسی عمران محاسبات تضمین مینماید.

 

جهت دریافت کتاب کلیدواژه توصیفی عمران محاسبات تنها در ۳ روزکاری اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”20360″]

با دکمه بالا بخرید و رسید خرید دریافت کنید

کتاب کلیدواژه توصیفی آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات (چـاپ سـوم، ویـرایـش دوم) جزو بهترین منابع برای قبولی درآزمون ورود به حرفه مهندسان عمران میباشددر کتابهای کلیدواژه توصیفی پیدا کردن پاسخ بسیار راحتتر از کتابهای کلیدواژه میباشد این کتاب شـامل: واژه‌های کلیدی مباحث مقررات ملی ساختمان مرتبط با آزمونعمـران محــاسبــات: مبـاحــث ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱،مکـانیـک خـاک ـ گـودبـرداری و سـازه‌هـای نگهبانآیین‌نـامه طراحی ساختمان‌ها در برابر زلزله (استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم) و واژه‌های کلیدی سؤالات آزمون‌های نظام مهندسی ادوار گذشته میباشد. همراه داشتن این کتاب برای قبولی در آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات ضروری میباشد

برای خرید آنلاین کتاب کلیدواژه آزمون عمران محاسبات اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”20361″]

با دکمه بالا بخرید و رسید خرید دریافت کنید

کتاب کلیدواژه آزمون عمران محاسبات (چـاپ پنجم، ویـرایـش دوم)ویژه آزمون‌های نظام مهندسی عمران محاسبات بوده وشـامل واژه‌های کلیدی مباحث مقررات ملی ساختمان مرتبط با آزمون عمـران محــاسبــات(مبـاحــث ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱)،مکـانیـک خـاک ـ گـودبـرداری و سـازه‌هـای نگهبانآیین‌نـامه طراحی ساختمان‌ها در برابر زلزله (استاندارد ۲۸۰۰ ویرایش چهارم) و واژه‌های کلیدی سؤالات آزمون‌های نظام مهندسی ادوار گذشته را شامل میگردد.

 

<<=قیمت باهزینه ارسال-جهت تحویل کلیدواژه جامع کلیه آزمونهای نظام مهندسی تنها در۳ روز کاری اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”19861″]

با دکمه بالا بخرید و بعد به ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم را انجام دهیم

کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی (کلید واژه جامع آزمون های نظام مهندسی) بر اساس آخرین ویرایش مباحث ۲۲ گانه مقررات ملی ساختمان، راهنمای مباحث و آیین نامه های مرتبط تدوین شده است، در ویرایش جدید این کتاب با بررسی آزمون های دوره های قبل کلمات جدید محتمل اضافه شده است.

کلید واژه جامع شامل بیش از ۲۰۰۰۰ کلمه و عبارت کلیدی می باشد و براحتی قابل استفاده می باشد، یکی از  مهمترین و برجسته ترین ویژگی کلید واژه جامع این است که در آدرس واژگان علاوه بر ذکر صفحه به بند، قسمت و پاراگراف و سطر کلمه کلیدی مربوطه هم اشاره شده است، که باعث میشود زمان پاسخگویی به سؤالات بسیار سریعتر گردد.

توجه داشته باشید که سایر کلیدواژه هایی که فاقد این ویژگی هستند بازدهی شما را کم و زمان بیشتری را از شما برای پاسخگویی به سؤالات می گیرد و شما بفرض پیدا کردن یک کلمه در آن کلیدواژه، پس از رجوع به منبع ارجاع داده شده باید کل صفحه را مطالعه کنید تا کلمه کلیدی مورد نظر را پیدا نمایید و این کار زمان زیادتری را از شما خواهد گرفت و این امر به نفع شما نیست. بنابراین توصیه میشود که کلیدواژه هایی استفاده نمایید که به بند یا پاراگراف یا قسمت و سطر نیز اشاره کرده باشد.

 

کتاب شرح ودرس تحلیل سازه ها از کتاب های مهم در آزمون نظام مهندسی سالهای گذشته بوده است  و خواندن این کتاب با توجه به نوع کتاب که شرح ودرس میباشد به موفقیت شما در آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات کمک خواهد نمود. مطالب کتاب شرح و درس آزمون‌های نظام‌ مهندسی تحلیل سازه‌هابه شرح ذیل میباشد:

فصل اول: مبانی، مفاهیم و کلّیات 

فصل دوم: معین و نامعین بودن سازه‌ها 

فصل سوم: تحلیل سازه‌های معین :

فصل چهارم / تحلیل سازه‌های نامعین 

فصل پنجم: خط تاثیر 

مؤلفان: مهندس حمیـدرضـا روانـشادنیـا-مهندس هومان بابااحمدی میلانی-مهندس امیـر ناصـری دهـکردی

 

جهت دریافت کتاب نکات جامع وسوالات طبقه بندی شده آزمونهای نظام مهندسی آیین نامه طراحی ساختمانها دربرابر زلزله استاندارد ۲۸۰۰ تنها در ۳ روزکاری اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”20362″]

با دکمه بالا بخرید و بعد به ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم را انجام دهیم

 این کتاب جزو اصلیترین کتابهای آزمون نظام مهندسی عمران بوده که برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات ,عمران اجرا و عمران نظارت جزو  ضروریترین منابع میباشد. کتاب نکات جامع وسوالات طبقه بندی شده آزمونهای نظام مهندسی آیین نامه طراحی ساختمانها دربرابر زلزله استاندارد ۲۸۰۰ شامل کلیدواژه و آزمون شهریور ۹۵ بوده همچنین حاوی نکات بسیار مهم و کلیدی آزمون‌های نظام مهندسی و ارتقاء پایه ادوار گذشته به انضمام سؤالات مهم و طبقه‌بندی شده آزمون‌های نظام مهندسی رشته عمران محاسبات، عمران نظارت، عمران اجرا مرتبط با آیین‌نامه ۲۸۰۰ میباشد شما با خواندن این کتاب گام بلندی به سمت موفقیت در آزمون نظام مهندسی عمران برداشته اید.

 

جهت تحویل کتاب گودبرداری وسازه های نگهبان فقط در ۳ روز کاری اینجا کلیک نمایید

[add_to_cart id=”20363″]

با دکمه بالا بخرید و بعد به ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم را انجام دهیم

 

  کتاب گودبرداری و سازه های نگهبان یکی از مواد آزمون های نظام مهندسی می باشد، و جزو دروس بسیار مهم آزمون نظام مهندسی می باشد، کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان به گونه ای نوشته شده است که برای کلیه مهندسان عمران و معماری بصورت خودآموز باشد و در عین حال جامعیت کاملی برای آزمونهای نظام مهندسی داشته و تمامی مطالب مورد نیاز در این زمینه را بخوبی پوشش دهد، به منظور آمادگی خوانندگان محترم برای آزمون‌های نظام مهندسی و اخذ پروانه اشتغال،‌ سوالات ادوار گذشته نظام مهندسی همراه با پاسخ جامع و کاملا تشریحی نیز ارائه شده است، در این کتاب همچنین دستورالعمل اجرایی گودبرداری مصوب دفتر مقررات ملی ساختمان،‌ وزارت راه و شهرسازی آورده شده است. نکته مهم و حائز اهمیت این است که کتاب گودبرداری و سازه های نگهبان ویرایش جدید و بروز شده کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان وزارت راه مسکن و شهرسازی می باشد. خواندن این کتاب برای موفقیت در آزمون نظام مهندسی عمران محاسبات توصیه میشود.

 

برای مشاهده منابع قبولی در آزمون عمران اجرا کلیک نمایید

 

 

 

نوشته شده توسط : بدیعیان سید حسن

تاریخ : مرداد ۳, ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۶
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Digg* twitter* Facebook* cloob* Delicious* Stumble Upon* Google Reader* Google plus* Facenama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *